Dianetika SI TĖ PĖRDORIM DIANETIKĖN


Dianetika Shkenca Moderne E Shendetit Mendor Nga L. Ron Hubbard
Se të përdorim Dianetikën
US 1-800-722-1733
Budapest (1) 3420 324
Denmark (45) 33 73 66 66
Where Can I Get Dianetics?


Ēlironi potencial tuaj tė plotė.
Mėsoni si tė pėrdorni Dianetikėn me anė tė kėsaj videoje!

[Dianetika]
Libri i Dianetikės ėshtė sot libri #1 mė i shitur nė ndihmė tė vetvetes pėr arsyen e vetme se ajo funksionon. Kėtu tani ėshtė njė video qė ju tregon juve se ēfarė ėshtė Dianetika, si funksionon ajo dhe si ta zbatosh atė hap pas hapi.

Me kėtė video, ju mund tė mėsoni se si tė pėrdorni teknikat e thjeshta qė pėrmbahen nė librin e L.Ron Hubbardit, pėr tė lokalizuar barrierat qė pengojnė potencialin tuaj tė plotė - dhe si trajtohen ato!

DIANETIKA pėrmban shkencėn mė efektive dhe mė tė pėrdorur tė mendjes pėr kohėn e sotme. Ajo zbulon - me fjalė tė thjeshta qė ēdokush mund t’i kuptojė - burimin e vetėm tė stresit, tensionit, depresionit, sėmundjeve psikosomatike, kompulsionit, tendencat dhe ēmendurinė - mendjen reaktive. Dhe ju jep juve ē’ka mund tė bėni rreth saj.

Sidoqė tė jetė, nėse e keni lexuar librin mė tė shitur tė L. Ron Hubbard ose jo, kjo video ju jep dritė mbi parimet bazė, sfiduese tė DIANETIKĖS - parime qė do tė ndryshojnė pėrgjithmonė mėnyrėn se si ju shihni nė mendjen tuaj, aftėsitė dhe jetėn tuaj.

Shikojeni kėtė program, uluni me njė mik dhe filloni auditimin! Pėrdorni kėtė video pėr t’i hapur derėn potencialit tuaj tė plotė dhe arrini atė ēfarė ju dėshironi nė jetė!

To order


Write to us or call!
North and South America
info@bridgepub.com
1-800-722-1733

All other parts of the world
books@newerapublications.com
(45) 33 73 66 66

Additional Resources

© 1999-2004 Church of Scientology International.
All Rights Reserved.

For Trademark Information